Marasta Sade Kol Dondurma (1kg)

  • 60,00TL

  • KDV Dahil Fiyatı: 60,00TL


Hakiki Maraş Dondurması Neden Daha Lezzetli?Maraş Dondurması, Kahramanmaraş coğrafyasına özgü çiçeklerle beslenen keçilerin sütleri ve Ahır Dağında yetişen salebin şekerle karıştırılarak eksi 6 derecede soğutulduktan sonra eşsiz lezzet ve aromasıyla tüketime sunulur.Bugün Maraş dövme dondurması b...


Mevcut Seçenekler:

Hakiki Maraş Dondurması Neden Daha Lezzetli?

Maraş Dondurması, Kahramanmaraş coğrafyasına özgü çiçeklerle beslenen keçilerin sütleri ve Ahır Dağında yetişen salebin şekerle karıştırılarak eksi 6 derecede soğutulduktan sonra eşsiz lezzet ve aromasıyla tüketime sunulur.
Bugün Maraş dövme dondurması bir çok çeşit ve tatlarıyla kendine has formüllerle teknolojik üretim sayesinde üretilip yurt içi ve yurt dışına erimeden tüketicilere ulaştırılmaktadır.

Nasıl Sipariş Verebilirim? Dondurmam Kargoda Erir mi?

Dövme Maraş Dondurmasını tattıktan sonra aynı lezzeti başka yerde bulamayacağınızı anlayacaksınız. Bu lezzetten uzak kalmayın diye bizimillerden.com olarak hakiki dondurmayı Türkiye'nin her yerine kargo firmaları ile 72 saat şoklayarak değerli siz müşterilerimize erimeden ulaştırıyoruz. İnternet sayfamızdan ve sosyal medya hesaplarımızdan siparişiniz özenle hazırlanarak gönderilmektedir.

 Yaz Serinliğinde Dondurmanın Tadına Varacaksınız

bizimillerden.com ekibi olarak Kahramanmaraş'ta özel kalitede, hijyenik ortamda üretim yapan ve markalaşan iki markanın dondurmasını sizlerle buluşturuyoruz. Alpedo ve Marasta Dondurmalarının tüm çeşitlerini sayfamızda bulabilirsiniz. Maraş Dondurması denince akla gelen bu iki harika lezzette dondurmalarımızdan sipariş verenlerin memnuniyeti doğru bir seçim yaptığımızı kanıtlıyor. Nerede olursanız olun yaz serinliğinde vazgeçilmez dondurma keyfiniz için bize ulaşmanız yeterli. 

Türkiye'nin her yerine 72 saat şoklu olarak 

gönderim yapıyoruz.

ÖDEME KREDİ KARTI - HAVALE/EFT - NAKİT KABUL EDİLMEKTEDİR. 


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: maraş dondurması, dövme dondurma, dondurma, erimeyen dondurma, maraş dondurması sipariş

SORUNUZ MU VAR? 0532 501 82 44
SİPARİŞ HAKKINDA? siparis@bizimillerden.com
DESTEK AL? destek@bizimillerden.com