Kahramanmaraş İri Yaprak İpek Pul Biber 1kg

  • 45,00TL

  • KDV Dahil Fiyatı: 48,60TL


  • Stok Durumu: Stokta var

Kahramanmaraş İri yaprak İpek Pul Biber Biberlerimiz;%5 Çekirdek%95 Kanat Biber%7 Tuz%7 Yağiçermektedir.Dünyaca Ünlü Kırmızı Maraş BiberiOlgunlaşma döneminde hasat edilen ve akabinde modern tesislerde, aflotoksinsiz olarak dövülür ufalanan Maraş Biberi, paketlenerek Kahramanmaraş patentiyle t...

Kahramanmaraş İri yaprak İpek Pul Biber 

Biberlerimiz;
%5 Çekirdek
%95 Kanat Biber
%7 Tuz
%7 Yağ
içermektedir.

Dünyaca Ünlü Kırmızı Maraş Biberi

Olgunlaşma döneminde hasat edilen ve akabinde modern tesislerde, aflotoksinsiz olarak dövülür ufalanan Maraş Biberi, paketlenerek Kahramanmaraş patentiyle tüketiciye sunulur.

Maraş Pul Biberinin Sağlık İçin Faydaları

Kahramanmaraş biberi kalite bakımından sınıflara ayrılır. Farklı kalibrelerde; ipek pul biber, yaprak biber, toz biber olarak ayrılmaktadır. Uzmanlar Kırmızı Maraş Biberinde A, B ve C vitaminleri bulunduğunu, cilt hastalıklarına faydası olduğunu ve 100 gr Kahramanmaraş biberinin 318 cal enerji verdiğini belirtmektedirler.

Acımızı Sizinle Paylaşıyoruz

Mutfakta yemeklerinize tat veren Maraş Pul Biberini, modern tesislerde yüksek kaliteli ürünlerden Türkiye’nin her yerine özel ambalajında hazırlayarak bizimillerden.com olarak siz değerli müşterilerimize gönderiyoruz. 


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: pul biber, kırmızı biber, maraş biber fiyatları, kırmızı maraş biberi, maraş biberi sipariş

SORUNUZ MU VAR? 0532 501 82 44
SİPARİŞ HAKKINDA? siparis@bizimillerden.com
DESTEK AL? destek@bizimillerden.com