Hakkımızda

bizimillerden.com  2017 yılında kurulmuş olup Kahramanmaraş-Malatya çevre illeri  ve Türkiye’nin  doğal lezzetlerini, son demlerini yaşayan, unutulmaya yüz tutmuş  el  emeği göz nuru  günlük hayatımızda kullandığımız ürünleri, doğru zaman ve doğru yerden   tedarik ederek  siz değerli tüketicilerimize ulaştırmayı hedeflemektedir.


Siz DEĞERLİ TÜKETİCİLERİMİZ için:
Öncelikle yöresel ürünleri ile öne çıkan iki şehirden doğal lezzetleri sunmaya başladığımız günden beri, her geçen gün yeni illerimizi de bünyemize katarak o güzel  değerlerini  ve lezzetlerini sizlere ulaştırmak için Türkiye'nin  81 iline varıncaya kadar çalışacağımıza ve bu değerleri sizlere ulaştırmaya söz veriyoruz.


Firmamızın prensipleri gereği;
Sipariş verilen gıda ürünlerinin tazeliği, sağlığa ve resmi yönetmenliğine uygunluğu, içeriğinin doğal olduğunu sağlamak maksadıyla, kendini kanıtlamış firmalarla çalışmakta ve özellikle Anadolu’muzun buram buram kokan köylerinde hala doğal olarak el emeği göz nuru ile evlerimizde ürettiğimiz ürünleri siz değerli müşterilerimize aynı kalite ve özellikte bozulmadan ulaştırmayı sağlamaktır.


bizimillerden.com temel kriter olarak: 
 Tüketicinin sağlığını her zaman önde tutarak;  
''KENDİ EVİMİZE GÖTÜRMEDİĞİMİZ VE KENDİ ÇOCUKLARIMIZA YEDİRMEDİĞİMİZ'' hiçbir ürünü siz değerli müşterilerimize sunmamak. 
Sizlere bugün olduğu gibi gelecekte de aynı misyon ve prensiplerle hizmet vermeye devam edeceğimizi canı gönülden temenni ederiz.
Saygılarımızla…


Sitede kullanılan içerikler ve görseller tamamen firmamıza aittir ve izinsiz kullanılması yasaktır. 

SORUNUZ MU VAR? 0532 501 82 44
SİPARİŞ HAKKINDA? siparis@bizimillerden.com
DESTEK AL? destek@bizimillerden.com